Şu Anda Online: 1 ... Toplam Üye: 30 ... Konular: 1,519 ... Mesajlar: 1,745 ... Son Üyemiz [ lex ]
Değerli Ziyaretçimiz ! Tüm Derslerle İlgili Konu Anlatımlarını, Ders Notlarını, Yazılıları, Testleri, Slaytları, Sunumları, Videoları ve Her Türdeki Dökümanı Sizlere Ücretsiz Olarak Sunmaktayız.Bu Kaynaklardan Sorunsuzca,Özgürce Yararlanabilmek İçin {BURAYA TIKLAYARAK ÜYE} Olmanız Gerekmektedir! Üye Olmadan da Bize Kolayca Ulaşıp Mesaj Yollayabilirsiniz {TIKLAYINIZ}    
Header

Anasayfa Kimler Online Yeni Mesajlar Konularım Bugünkü Mesajlar Site Map
Geri git   DersKaynak.Com / Edebiyat ve Dil Anlatım Ders Kaynakları ! » Eğitim-Öğretim » Eğitim Dökümanları
Facebook Facebook

Yeni Konu aç Cevapla
Seçenekler vBmenu Seperating Image Stil vBmenu Seperating Image
İncelediğiniz Bu Konu Toplam...3303...Defa Okundu !
Okunmamış 01.06.09, 23:27 #1 (Konu Linki)
Site Kurucusu

uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Durumu: uzman isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Meslek: Eğitim-Öğretim
Konular: 1504
Takımı: Galatasaray
Teşekkür Etmiş: 485
Teşekkür Almış: 1.995
Hobim: Öğrenmek ve Öğretmek
Cevap Anahtarlı,Boş Halde,Hazır Durumda,Test Hazırlama Şablonu,Boş Test Hazırlama Kağıdı,Şablonu Cevap Anahtarlı,Boş Halde,Hazır Durumda,Test Hazırlama Şablonu,Boş Test Hazırlama Kağıdı,Şablonu

Ekteki bu test şablonu sayesinde çok kolay bir şekilde yazılılarınız veya diğer sınavlarınız için test hazırlayabilirsiniz.Yapacağınız tek şey boşluklara sorularınızı yerleştirmek.Üstelik hazır boş cevap anahtarı ile birlikte.Eklentideki bu şablonu indirebilmeniz için üye olmalı ve konuya bir cevap yazıp f5 tuşuna basmalısınız yani sayfayı yenilemelisiniz.O zaman eklentiyi indirebilirsiniz.İlginiz ve güzel cevaplarınız için teşekkürler.