DersKaynak.Com / Tüm Derslerde Tam Destek !

DersKaynak.Com / Tüm Derslerde Tam Destek ! (http://www.derskaynak.com/)
-   Din Kültürü Slaytları (http://www.derskaynak.com/din-kulturu-slaytlari/)
-   -   HİCRET ve İSLAM TARİHİNDEKİ YERİ,ÖNEMİ,Konulu Slayt,Sunum,Sunu,PowerPoint (ppt) Gösterisi (http://www.derskaynak.com/f2534/hicret-ve-islam-tarihindeki-yeri-onemi-konulu-slayt-sunum-sunu-powerpoint-ppt-gosterisi-48534/)

uzman 15.04.10 10:39

HİCRET ve İSLAM TARİHİNDEKİ YERİ,ÖNEMİ,Konulu Slayt,Sunum,Sunu,PowerPoint (ppt) Gösterisi
 
Dosyanın Rar Şifresi,Parolası : Linkleri Sadece Üyelerimiz Görebilir, Lütfen Üye Olunuz (Only Registered Users Can See Links) (Tıkla ve Ücretsiz Üye Ol-Kayıt Ol-Register)

Dosyayı indirince mausla üzerine sağ tıklayıp "dosyayı buraya çıkar" deyiniz ve istenen parola bölümüne yukardaki şifreyi yazınız.

Sizlerin Konulara Yaptığınız Yorumlar, Bizleri Daha Güzeli Yapmaya Teşvik Etmektedir. İncelediğiniz Konular Hakkında Görüşlerinizi İfade Eden Küçükte Olsa Bir Yorum Yazmanız Bizleri Çok Mutlu Etmektedir.Lütfen Bunu Bizden Esirgemeyiniz !

Bozuk Linkleri Konu Altına Yazarak ya da Özel Mesajla Bize Bildiriniz, Hemen Linkleri Yenileriz Arkadaşlar ! Hizmette Sınır Yoktur :)

NOT: Sıkıştırılmış klasörleri açmak için sisteminizde WinRAR programı yüklü olmalıdır.Şayet Yüklü Değilse Aşağıdaki Linkten İndirip Yükleyebilirsiniz !

Linkleri Sadece Üyelerimiz Görebilir, Lütfen Üye Olunuz (Only Registered Users Can See Links) (Tıkla ve Ücretsiz Üye Ol-Kayıt Ol-Register)

     
 

Linkleri Sadece Üyelerimiz Görebilir, Lütfen Üye Olunuz (Only Registered Users Can See Links) (Tıkla ve Ücretsiz Üye Ol-Kayıt Ol-Register)

 


Şu Anki Saat: 06:14

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2008, Jelsoft Enterprises Ltd.
Bu site en iyi 1024'e 768 ekran çözünürlüğünde izlenmektedir.Ekran Ayarlarınızı Düzenleyiniz.
İletişim Adresileri : Bize "derskaynak.com@gmail.com" a mail göndererek veya üye olup "Özel Mesaj" göndererek ya da üstteki "İletişim" bölümüne tıklayarak kolayca ulaşabilirsiniz.
YASAL UYARI : Sitemizdeki paylaşımların çoğu internet kaynaklarından derlenmiştir. Amacımız öğrencilere ve kaynak ihtiyacı olanlara yardımcı olmaktır. Ayrıca sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı da amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “Yer Sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre sitemizdeki üyeler yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri "derskaynak.com@gmail.com" isimli iletişim mail adresimize haber vermeleri durumunda "İhlal Olduğu" düşünülen içerikler, sitemizden hemen kaldırılacaktır. Anlayışınıza sığınır saygılar sunarız...